Adana Web Tasarım Yaptığımız işlerden birisi olan Adana Web Tasarım sayfasını, web yazılım teknolojilerini ve SEO uygunluğunu ve diğer özellikleri inceleyebilirsiniz.
Adana Web Tasarım
İletişim 0536 580 37 57 / Mobil Görünüm
Sosyal İletişim Kanallarımız Gaziosmanpaşa OSB Balıkesir Merkez/Balıkesir +90 212 212 35 17 Balıkesir Web Tasarım Logo

Adana Web Tasarım

 • Yaptığımız İşler Balıkesir Web Tasarım
  Adana Web Tasarım
  Adana Web Tasarım
  Adana Web Tasarım

  Adana Web Tasarım

  Kurumsal Web Tasarım

 • Yaptığımız İşler Balıkesir Web Tasarım
  Adana Web Tasarım
  Adana Web Tasarım

  Adana Web Tasarım

  Responsive Web Tasarım

      Mobil ve Tablet Cihazlara Duyarlı ve Uyumlu Tasarım

 • Adana Web Tasarım

  Adana Web Tasarım

  Kurumsal Web Tasarım

  •    Kurumsal Web Tasarım
  •    Web Tasarım SEO
  •    Web Sitesi Yazılım ve Kodlama
  •    Kurumsal SEO Danışmanlığı
  •    E-Ticaret Uygulamaları
  •    Com tr Tescil


Balıkesir Web Tasarım ve Balıkesir Patent,   "marka şehir" projesinin  yürüten Etkin Patent' in önemli iştiraklerinden birisidir.


Balıkesir bulunduğu coğrafi bölge, sahip olduğu kültürel ve doğal kaynaklar nedeniyle şehir pazarlamasına öncülük edebilecek şehirlerimizden birisidir.


Balıkesir web tasarım ve Balıkesir Patent olarak da son yıllarda hızla gelişen şehir, insan gücü ve ekonomik kaynakları bir arada düşünüldüğünde, özellikle tarım ürünlerinde  yenilikçi kümelenme projesi geliştirilmesi halinde yurt içi ve yurt dışında önemli pazarlar elde edebilir.


Balıkesir mutfağı ve herkesin bildiği gibi "adana kebap" bilinirliği de şehir pazarlaması için oldukça önemli yer tutmaktadır. Halen coğrafi işaret tescili nedeniyle şartlı olarak üçüncü taraflara kullandırılan "ADANA KEBAP" farklı bir proje geliştirilerek "Marka Şehir Balıkesir" projesine önemli katkılar sağlayabilir.


Balıkesir Patent ve Balıkesir Web Tasarım web sayfaları marka şehir projesine uygun olmasının yanı sıra özgün ve ayırt edici olacak şekilde tasarlanmıştır.


Balıkesir Patent ve Balıkesir Web Tasarımın' ın kurumsal renkleri ise, Balıkesirspor ve şehirle özdeşleşmesi nedeniyle Turuncu ve Balıkesirdemirspor' un lacivert renginden oluşturulmuştur.Logo ise marka şehir proje kapsamındaki tüm şehirlerde kullanılan ortak logo kullanılmıştır. Aynı logonun kullanılması bütünleyiciliği sağladığı gibi, logoda ki renkler de kolay ayırt edicilik sağlamaktadır.


Turuncu rengi her ne kadar dünyada Hollanda ile anılsa da Türkiye' de ve kısmen  Yurt dışında Balıkesir ile özdeşleşmesi de şehir pazarlamasına önemli katkılar sunabilecek niteliklerdedir.


Gelecek öngörüsüyle yaratıcı fikirlerle  tasarlanmış, ayırt edici, markaya değer katan, akılda kalıcı, ürün,  hizmet ve şirketinizi tanımlayan, güçlü marka algısı yaratan, yeni marka isimleri, logo ve kurumsal kimlik tasarlayan marka danışmanları ve yetenekli grafik tasarımcılar arıyorsanız bize ulaşın.


Balıkesir Web Tasarım | Neler Yapıyoruz

Marka ile özdeşleşen, akılda kalıcı ve ayırt edici Modern Logo Tasarımı
Marka kişiliğine uygun Kurumsal Kimlik Tasarımı
Kurumsal Web Tasarım ve Kodlama
Kurumsal Web Tasarım SEO Danışmanlığı
Yeni Marka İsmi Oluşturma
- Paket Proje Hazırlama
Marka Tescil Başvuru ve Danışmanlık Hizmetleri
Tasarım Tescil Başvuru Danışmanlık Hizmetleri
- Patent/Faydalı Model Başvuru ve Danışmanlık Hizmetleri
- Com, Net, com tr Alan Adı Tahsis ve Tescil İşlemleri
Hosting (Site barındırma) Hizmetleri

Diğer Web Tasarım, Logo ve Kurumsal Kimlik Referanslarımıza BURADAN  ulaşabilirsiniz.
Marka ve logo tescil işlemleri oldukça yararlı bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz.Bilgi
MUTLU MÜŞTERİLER
Markalarımızın tescili ve tüm patent işlerimizde çözüm ortağımız Etkin Patent ile çalışıyoruz. Bizden çok markalarımıza sahip çıktığını ve titizlikle takip ederek bizleri yönlendirdiklerini söyleyebilirim. Etkin Patent ile tanıştıktan sonra diğer rakip şirketlerinden ne kadar farklı olduklarını anladık. Bizim için en önemli farkları, amaçlarımızı gerçekleştirirken sadece bizim işimizi ifa eden değil aynı zamanda büyük resmi göstererek bize yolumuzda ışık tutan bir ortağa dönüşmeleridir. Bu kalite ile herkesin tanışmasını isterim
DİĞER İÇERİKLERİMİZ
Skalion Hotel Logo Tasarımı projesini, kurumsal kimlik çalışmasını, logo ve kurumsal kimlik örneklerini buradan inceleyebilirsiniz.