Çözüm Ortaklarımız Çözüm Ortaklarımız; Balıkesir Patent iştiraki olduğu Etkin Patent ile Marka ve İştirakleri başlığı altında 70 Patent ve Web Tasarım Firması ile çözüm üretmektedir.
Çözüm Ortaklarımız
İletişim 0536 580 37 57 / Mobil Görünüm
Sosyal İletişim Kanallarımız Gaziosmanpaşa OSB Balıkesir Merkez/Balıkesir +90 212 212 35 17 Balıkesir Web Tasarım Logo

Çözüm Ortaklarımız

Çözüm Ortaklarımız Çözüm Ortaklarımız; Balıkesir Patent iştiraki olduğu Etkin Patent ile Marka ve İştirakleri başlığı altında 70 Patent ve Web Tasarım Firması ile çözüm üretmektedir.
,  Ana Kategori : Hakkimizda,  Kategori :  Biz Kimiz  Tarih :  15.1.2019       Google Plus      
Gaziosmanpaşa OSB Balıkesir Merkez/Balıkesir +90 212 212 35 17 Balıkesir Web Tasarım

Balıkesir Web Tasarım Logo

Çözüm Ortaklarımız-Balıkesir Web Tasarım

Balıkesir Web Tasarım iştiraki olduğu Etkin Patent' in aşağıdaki “Marka ve İştiraklerimiz” başlığı altına listelenmiş “Marka Şehir” Paydaşı 70 Patent ve Web Tasarım Firmasının yanı sıra, her biri konusunda uzman ve deneyimli güçlü çözüm ortaklarıyla birlikte yaratıcı çözümler üretmektedir. 


ARISOY HUKUK&DANIŞMANLIK

İştiraki olduğumuz ETKİN PATENT' in kurulduğu 2005 yılından beri Marka Vekillerinden birisi olan Avukat Sayın Nadir ARISOY ve Avukat Sayın Gülüzar ARISOY' un kurucusu olduğu ARISOY HUKUK&DANIŞMANLIK 20 yıldır bireylerin ve şirketlerin başarılarına katkıda bulunarak saygın bir hukuk ve danışmanlık bürosu haline gelmiştir.

ARISOY HUKUK& DANIŞMANLIK ofisiyle ETKİN PATENT 12 yıldır Fikri ve Sınai Mülkiyet Haklarına ilişkin müvekkillerine daima yaratıcı ve pratik çözümler sunmuş, dava  takiplerinin yanı sıra bağımsız görüşümüze başvuran hak sahiplerine  hukuki mütalaa hizmetleri de birlikte verilmektedir.
 

Kuruluşumuzdan bugüne kadar birlikte çalışma onuruna sahip olduğumuz ARISOY HUKUK&DANIŞMANLIK  hakkındaki  ayrıntıları www.arisoy.av.tr web sayfalarından inceleyebilirsiniz.
 

ÖZCÜ HUKUK&DANIŞMANLIK


Başta Bilişim Hukuku ve Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları olmak üzere ticari davalarda etkin ve saygın bir hukuk bürosu olan, Avukat Sayın Burak ÖZCÜ' nun kurucusu olduğu ÖZCÜ HUKUK&DANIŞMANLIK ofisiyle başta İzmir olmak üzere EGE Bölgesinde ki müvekkillerimize Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları alanında  hukuki iş ve işlemlerde yaratıcı çözümler üretilmekte, dava takiplerin  yanı sıra danışmanlık hizmetleri de yine birlikte verilmektedir.

ÖZCÜ HUKUK & DANIŞMANLIK hakkındaki ayrıntıları www.ozcuhukuk.com web sayfasından inceleyebilirsiniz.

 

TURKCERT BELGELENDİRME

Sayın Yahya VARLIOĞLU' nun kurucusu olduğu TURKCERT BELGELENDİRME ile  başta ISO 9001, CE Belgesi, ISO 22000, ISO 14001, ISO 18001, ISO 27001  TSE, TSEK, Hizmet Yeri Yeterlik (HYB) olmak üzere ürün ve kalite sistem  belgelendirme ve danışmanlık hizmetleri her iki ofis tarafından  ortaklaşa verilmektedir.

TURKCERT BELGELENDİRME hakkındaki ayrıntıları www.turkcert.com.trweb sayfasından inceleyebilirsiniz


YURTDIŞI ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Hemen hemen her ülkede, her biri konusunda  uzman ve deneyimli Patent firmaları ve hukuk ofisleriyle birlikte   müvekkillerimizin yurtdışı tescil işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

FREELANCER ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Yurtiçi ve Yurtdışı başta logo ve kurumsal  kimlik, web tasarım ve kodlama hizmetlerinde  her biri konusunda  bilgili ve en az üç yıl deneyimli tasarımcılarla freelancer şeklinde  çözüm ortaklığı yapmaktayız.

Müşterilerimizin bulunduğu sektör ve segment dikkate alınarak, o  sektörde deneyimli freelancerle birlikte yaratıcı çözümler üretmekteyiz.

Ayrıca çeşitli illerde Mobil Ofis olarak hizmet veren takım arkadaşlarımızla proje bazlı da çalışmaktayız.

NOT: Yeni mobil ofis ve/veya freelancer olarak çalışmak  isteyen şahıs ve firmaların çözüm ortağı olarak başvuru yapabilirler.   Ancak mutlaka konusunda bilgili ve en az üç yıl deneyimli ve referans  verebileceklerin talepleri değerlendirilmektedir. Çözüm ortaklığına  ilişkin ayrıntılı bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. 

Çözüm Ortaklarımız

Hızlı Araştırma ve Başvuru Formu
MUTLU MÜŞTERİLER
Markalarımızın tescili ve tüm patent işlerimizde çözüm ortağımız Etkin Patent ile çalışıyoruz. Bizden çok markalarımıza sahip çıktığını ve titizlikle takip ederek bizleri yönlendirdiklerini söyleyebilirim. Etkin Patent ile tanıştıktan sonra diğer rakip şirketlerinden ne kadar farklı olduklarını anladık. Bizim için en önemli farkları, amaçlarımızı gerçekleştirirken sadece bizim işimizi ifa eden değil aynı zamanda büyük resmi göstererek bize yolumuzda ışık tutan bir ortağa dönüşmeleridir. Bu kalite ile herkesin tanışmasını isterim


E-Bülten